سیاست های رعایت حریم خصوصی

سیاست های رعایت حریم خصوصی

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های کوپن دار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده شما عز کوپن دار به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  • اطلاعات شخصی شما به صورت عمومی در کوپن دار نمایش داده نخواهد شد.
  • هرگونه استفاده از محتوای اختصاصی بدون کسب اجازه غیر مجاز میباشد و از طریق مراجع قانونی قابل پیگیری می باشد.
  • برای استفاده از برخی قابلیت های سایت لازم است در سایت ثبت نام کنید.
  • کوپن دار یک فروشگاه اینترنتی یا مرکز ارائه خدمات نیست، کوپن دار تنها کوپن ها، کدهای تخفیف و لینک های همکاری در فروش فروشگاه ها را اطلاع رسانی میکند و مسئولیتی در قبال فعال بودن آنها ندارد. البته ما همیشه در تلاشیم تا اطلاعات بروز را در اختیار شما قرار دهیم.
  • ثبت نام کاربر به منزله پذیرفتن شرایط کوپن دار میباشد و در صورت تخطی از شرایط میتواند منجر به دریافت اخطار از طرف مدیر سایت و یا حتی حذف اکانت کاربری او شود.
  • شما اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و ... را به هنگام ثبت نام در اختیار کوپن دار قرار میدهید که این موارد تنها موارد مورد استفاده در کوپن دار نخواهد بود. اطلاعاتی از قبیل IP و کوکی های شما تنها در ارسال محتویات مرتبط با شما استفاده خواهد شد.
  • در صورتی که شما از قوانین منعکس شده در موارد ذکر شده تخصی نموده و شاکی نسبت به عملکردتان وجود داشته باشد، کوپن دار میتواند اطلاعات شما را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما میتوانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به پیشخوان تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمیباشد و تنها توسط مدیریت کوپن دار امکان پذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

کوپن دار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیریت کوپن دار دسترسی به کلیه اطلاعات شما دارد.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده ما نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات شما، بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم کوپن دار در زیر ساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری میشوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم به شما عزیزان را در استفاده از این سیستم داده باشیم. 

محتوا

اطلاعاتی که در کوپن دار موجود است توسط اپراتورها و کاربران از منابع معتبر اینترنتی جمع آوری شده است. کوپن دار تضمین نمیکند که اطلاعات نمایش داده شده بدون اشتباه باشند.

همچنین از زمانی که کاربر توسط کوپن دار به سایت های دیگر هدایت میشود، سایت کوپن دار هیچگونه مسئولیتی را در خصوص مطالب ارائه شده بر عهده نمی گیرد. مثلا اگر در وبسایتی اطلاعات کالایی اشتباه بود، کوپن دار هیچ مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.

خرید

تمام خریدهایی که انجام میشود، مستقیما توسط خود فروشگاه ها و در وبسایت آنها انجام می پذیرد و کوپن دار از هیچ کدام از آنها آگاهی ندارد. تمام اشتباهات و مشکلاتی که در زمان خرید بوجود آمده است، بر عهده ی خود فروشگاه ها میباشد. همچنین تمامی خدماتی که فروشگاه ها ارائه می دهند (همانند گارانتی یا پست رایگان) بر عهده خودشان است و در صورت نقض هر کدام، کوپن دار مسئول نمی باشد.

چگونه ما اطلاعات شما را جمع آوری کرده و استفاده میکنیم.

علاقه مندی: بر اساس فروشگاه هایی که به علاقه مندیتان افزوده اید کدهای تخفیف متناسب در داشبورد به شما نشان داده میشود.

خبرنامه: با ثبت ایمیل خود در خبرنامه هر فروشگاه یا خبرنامه عمومی کدهای تخفیف عمومی یا برای فروشگاه خاص از طریق ایمیل به شما اطلاع داده میشود.

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری میکنند

ما ممکن است از شرکت های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس های کوپن دار کمک بگیریم (مانند تحلیلگر گوگل). این اطلاعات می تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد.

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم

امنیت اطلاعات شما برای کوپن دار مهم میباشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد. اطلاعات فردی که از شما جمع آوری میشود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمیشود.

این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده هایی عظیم استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار بگیرد.

اعلام تغییرات

ما تغییراتی که در این صفحه ایجاد میشود را به اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع رسانی میکنیم

تماس با کوپن دار

در قسمت تماس با ما شما میتوانید نظرات، پیشنهادات، انتقادات و خطاهای کوپن دار را اطلاع دهید.

همچنین میتوانید با استفاده از پست الکترونیکی info@copondar.ir با کوپن دار در ارتباط باشید.