کوپن دار چیست؟

با سلام خدمت کاربران وبسایت کوپن دار، علی اکبر صادقی هستم یکی از همبنیان گذاران وبسایت کوپن دار و قصد دارم به شما علت خلق این وبسایت رو بگم.

میزان درآمد و میزان فروش

در بازار آی تی برای استارتاپ هایی که تازه فعالیتشان را شروع کرده اند هزینه بازاریابی یا تبلیغات برای معرفی خدمات میتواند بسیار سنگین و سرسام آور باشد یا در بازار امروز افزایش میزان درآمد یا ریال به صورت ماهانه میتواند بسیار سخت باشد و درآمدزایی با شرایط کرونا و مشکلاتی که هست میتواند برای بسیاری از مردم دشوار باشد.

کوپن دار برای این دسته از عزیزان راهکارهایی دارد که جزء راهکارهای نوین در امر بازاریابی و فروش است و مخصوصا در بازار آی تی کسب و کارهای بزرگی همچون آمازون و دیجی کالا از آن استفاده کرده اند و شما عزیزان نیز میتوانید با استفاده از آن گامی مؤثر در رشد استارتاپ و کسب و کارتان بردارید.

راهکارهای کوپن دار برای افزایش میزان درآمد و افزایش میزان فروش

  • ارسال کوپن تخفیف: شما استارتاپ های عزیز میتوانید با ارسال کوپن های تخفیف میزان درآمد ماهانه خود و فروشتان را افزایش دهید و لازم به ذکر است که باید محصولات و خدمات با کیفیت و مفیدی را برای عرضه درون بستر خود فراهم کرده باشید.
  • ارسال لینک همکاری در فروش: شما عزیزان میتوانید با قرار دادن قابلیت همکاری در فروش و امکان درج لینک همکاری در فروش توسط کاربران و یا توسط خودتان امکان افزایش فروش خود را چندین برابر کنید.
  • خرید دانه: شما عزیزان میتوانید برای افزایش میزان درآمد ماهانه خود درون پنل کاربر عادی دانه هایی را که با تعداد مشخص در بازه های زمانی عرضه میشوند را خریداری کنید و با اینکار در ۶۰ درصد درآمد کوپن دار سهیم شوید، طبیعی است که هرکس که تعداد دانه بیشتری دارد از میزان درآمد بیشتری برخوردار میشود. لازم به ذکر است سیستم کوپن دار در افزایش میزان سوددهی و یا کاهش آن هیچ نقشی نداشته و افزایش میزان سوددهی و یا کاهش آن به میزان استفاده از شما از این سیستم و امکانات کوپن دار بستگی دارد. سیستم کوپن دار فعالیت خود را با عرضه تعداد پنجاه دانه شروع کرده است.

افزایش میزان فروش کسب و کارهای فیزیکی

وبسایت کوپن دار در حال عقد قراردادهای سرتاسری در کشور است و شما عزیزان میتوانید از خدمات دوستانی که با ما همکاری میکنند استفاده کنید و از تخفیف های کلی و جزیی بهره مند شوید و در میزان درآمد کوپن دار از بازاریابی نیز سهیم شوید.

رسالت های وبسایت کوپن دار

  • افزایش میزان درآمد استارتاپ ها
  • کاهش میزان هزینه ها

بسترهای طراحی شده کوپن دار

  • وبسایت
  • اکستنشن وبسایت
  • اپلیکیشن وبسایت

هدف ما افزایش میزان نرخ تبدیل برای استارتاپ و همکاری کننده ها در فروش است و انشالله با ارائه این پلت فرم ها میزان درآمد کاربران ما نیز افزایش پیدا کند.

رسالت اصلی تیم کوپن دار

رسالت تیم کوپن دار موفقیت است و هدف ما این است که شما عزیزان در موفقیت ما و ما نیز در موفقیت شما سهیم بشویم.