شرایط و قوانین

به وبسایت کوپن دار خوش آمدید.

هر سرویس دهنده ای در دنیای واقعی و مجازی بر پایه یک سری قوانین و مقررات بنا شده است تا بتواند محیط عادلانه و بهتری برای مخاطبان خود ایجاد کند، به همین منظور ما در کوپن دار یک سری قوانین و مقررات را گردهم آورده ایم که به شرح زیر آنها را توضیح خواهیم داد.

دقت کنید که عضویت در سایت کوپن دار، به منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات مربوطه است.

قوانین حساب کاربری عادی

برای استفاده از امکانات پنل حساب کاربری عادی وبسایت کوپن دار لازم است ابتدا درون سیستم عضو شوید و در صورت داشتن حساب کاربری عادی ملزم به قوانین زیر میباشد:

 1. شما موظف هستید که در صورت تمایل به بهره مندی از امکانات خرید دانه و مشارکت در درآمد سایت اطلاعات حساب بانکی خود را برای واریز درآمد خود به درستی وارد کنید.
 2. در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات کاربری شما دسترسی پیدا کرد در اولین فرصت به ما گزارش دهید.
 3. از در اختیار گذاشتن شماره موبایل عضویت حساب کاربری عادی و موبایلی که این شماره تماس عضویت شما در آن قرار دارد به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط میگردد.
 4. هر حساب کاربری تنها مجاز است که توسط یک شخص استفاده شود، در صورت استفاده جندین شخص از یک اکانت کوپن دار این حق را برای خود محفوظ میداند که اکانت مورد نظر را مسدود نماید.
 5. استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا حساب نا معتبر در جهت سوء استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن حساب کاربری می گردد و در صورت واریز اشتباه خود شما مقصر این امر هستید و بازگشت درآمد از حساب واریز شده غیر قابل امکان است زیرا سیستم به صورت اتوماتیک شماره حسابهای داده شده‌ی شما عزیزان را برای واریز وجوه مد نظرتان به صورت CSV خروجی داده و ما این فایل را در اختیار شعبه بانکی که با آن کار میکنیم می گذاریم.
 6. کلیه مسائل حقیقی و حقوقی حساب شما بر عهده خود شماست.
 7. حداقل مبلغ قابل قبول برای تسویه حساب ۵۰ هزار تومان میباشد.
 8. در صورت تمایل به سهیم شدن در شصت درصد درآمد وبسایت کوپن دار باید دانه هایی که با تعداد مشخص عرضه میشود تهیه کنید، لازم به ذکر است که شصت درصد درآمد سایت تقسیم بر تعداد دانه های عرضه شده میشود و بدیهی است که هرکس که تعداد دانه های بیشتری داشته باشد میتواند در شصت درصد درآمد وبسایت کوپن دار سهم بیشتری داشته باشد و به تبع آن درآمد ماهیانه بیشتری را کسب کند.
 9. دانه های خریداری شده توسط کاربران در پلن عادی کوپن دار برای مدت زمان ماهانه درون پنل شما قرار خواهند گرفت و به این صورت عمل میکنند که شما تنها در یک دوره ماهانه مثلا مهر ماه سال ۱۳۹۹ در درآمد وبسایت شریک میشوید و بعد از تخصیص درآمد به شما کاربران از دسترس پنل شما خارج میشود و لازم به ذکر است که درآمد دانه ها در روز۲۹ هر ماه جاری برای شما واریز میشود.
 10. تاریخ تسویه و تقسیم شصت درصد درآمد وبسایت کوپن دار ۲۹مین روز هر ماه است و بعد از این تاریخ هر درآمدی که وبسایت کسب کند به دانه هایی که برای ماه بعد خریداری شده اختصاص میابد.
 11. میزان درآمد وبسایت متغیر است و بر اساس میزان دانه های عرضه شده میتواند بیشتر از مبلغ هر دانه و یا کمتر از مبلغ هر دانه باشد، بنابراین میزان درآمد وبسایت کوپن دار بستگی به میزان درآمد و کارکردن مردم با این سامانه دارد و خرید دانه توسط شما درون وبسایت کوپن دار به منزله این است که شما آگاهی کامل نسبت به فعالیت سیستم کوپن دار دارید و ما هیچ دخالتی در افزایش و یا کاهش میزان سوددهی دانه ها نداشته و نخواهیم داشت.

از شما کاربر گرامی درخواست میشود که با معرفی خدمات وبسایت کوپن دار به دوستان و نزدیکانتان ما را در نزدیک تر شدن به هدفمان یاری رسانید. هدف ما افزایش میزان درآمد شماست.

قوانین حساب کاربری استارتاپ / همکاری کننده در فروش

برای استفاده از امکانات حساب کاربری استارتاپ / همکاری کننده در فروش ابتداد درون سیستم به عنوان استارتاپ / همکاری کننده در فروش عضو شوید و در صورت داشتن حساب استارتاپ / همکاری کننده در فروش ملزم به رعایت قوانین زیر میباشید:

 1. شما موظف هستید در هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات کاربری خود را به درستی وارد کرده و در شرایط لزوم پاسخگو به پیگیری های ما باشید و در صورت عدم پاسخگویی شما کوپن دار این حق را دارد که پنل استارتاپ / همکاری کننده در فروش شما را معلق کند.
 2. در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات حساب کاربران شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به ما گزارش دهید.
 3. از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط میگردد.
 4. هر حساب کاربری تنهای مجاز است که توسط یک شخص استفاده شود، در صورت استفاده چندین شخص از یک اکانت استارتاپ / همکاری کننده در فروش کوپن دار این حق را برای خود محفوظ میداند که اکانت مورد نظر را مسدود نماید.
 5. استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نا معتبر در جهت سوء استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن حساب کاربری میگردد.
 6. کلیه مسائل حقیقی و حقوقی حساب شما بر عهده خود شماست و در صورت لزوم مدارک ارسالی شما به هنگام عضویت درون وبسایت کوپن دار در اختیار مراجع ذی صلاح قرار میگیرد.
 7. وبسایت کوپن دار برای هر استارتاپ به کاربران تنها اجازه ثبت یک لینک همکاری در فروش را میدهد، به عنوان مثال تنها یک کاربر میتواند لینک همکاری در فروش وبسایت دیجی کالا را داشته باشد.
 8. وبمستران بر اساس پلن انتخابی خود که در قسمت اشتراک پنلشان قرار گرفته میتوانند تعداد کوپن های تخفیف مشخصی را در ماه ارسال نمایند.
 9. هزینه ایجاد برند برای شما مبلغ ۱ هزار تومان است و شما میتوانید در قسمت ایجاد برند از برندهایی که دیگران ایجاد کرده اند استفاده کنید و یا اینکه برندهای جدیدی را به وجود بیاورید.
 10. وبمستران باید ۴ درصد مبلغ فاکتورهای ارسالی را تحت عنوان همکاری در فروش به سیستم کوپن دار پرداخت نمایند.
 11. همکاری کنندگان در فروش ۳۰ درصد درآمد خود را که از طریق ارسال فاکتور رویت میزان درآمدشان را میدهند به سیستم کوپن دار تحت عنوان همکاری در فروش پرداخت مینمایند.
 12. در صورت تخطی در اعلان و رویت میزان مبالغ ارسال شده کوپن دار این حق را دارد که پنل استارتاپ / همکاری کننده در فروش را معلق کند.
 13. وبسایت کوپن دار دارای سیستم نرخ تبدیل هوشمند است و میتواند میزان درآمد متوسط شما را بر اساس میزان کلیک های انجام شده بر روی کوپن ها و لینک های همکاری در فروش تخمین بزند.
 14. آن دسته از عزیزانی که درون وبسایت کوپن دار با پنل استارتاپ / همکاری کننده در فروش اقدام به همکاری میکنند موظف هستند که تا تاریخ ۲۸ هر ماه و در روزهای جمعه فاکتورهای خود را برای ما ارسال کرده و میزان حق همکاری در فروش وبسایت کوپن دار را تا تاریخ ۲۸ هر ماه تسویه کنند.
 15. چنانچه کاربری از پرداخت بدهی خود به سیستم کوپن دار سر باز بزند این سامانه میتواند از طریق مراجع ذی ربط اقدام به وصول مبالغ کند.

کاربران عزیر شما میتوانید با استفاده درست از این سامانه میزان درآمد، فروش و سوددهی قابل توجهی به صورت ماهانه داشته باشید.

حریم شخصی کاربران

امروزه حفظ حریم شخصی برای اکثر افراد جامعه بسیار مهم است، همانطور که این مسئله برای ما مهم است.

همه ی هدف ما این است که بستری ایمن و پویا برای افزایش میزان درآمد و فروش در کوپن دار فراهم کنیم.

شما عزیزان میتوانید با استفاده از لینک مقابل سیاست رعایت حریم خصوصی را در کوپن دار مشاهده نمایید.

عدم رعایت قوانین

در صورت عدم رعایت قوانین مندرج شده در این صفحه، کوپن دار این خق را برای خود محفوظ میدارد که بلافاصله دسترسی شما به وبسایت را معلق کند یا به طور کلی به پایان برساند و اکانت شما را مسدود نماید.

امنیت وبسایت

امنیت بخش مهمی از هر کسب و کار به شما می آید، که حفظ آن باعث ایجاد فضای راحت تر بین افرادی که از یک سرویس استفاده میکنند میشود. شما با عضویت در کوپن دار تعهد میدهید که:

 1. هیچ گونه کاربری که باعث از کار افتادن، یا آسیب و حمله به وبسایت میشود را انجام ندهید.
 2. از هیچ گونه ربات یا نرم افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه و یا رسیدن به یک هدف غیر قانونی و یا نقص قوانین وبسایت استفاده نکنید.
 3. از هیچ گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه براس آسیب رساندن به وبسایت استفاده ننمایید.
 4. از قرار دادن لینک های مخرب درون پنل کاربری استارتاپ / همکاری کننده در فروش پرهیز کنید.

بازگشت وجه

به دلیل اتوماتیک بودن پرداخت ها و سیستم مالی کوپن دار بازگشت وجه به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.