کوپن دار در یک دقیقه؟!

با سلام خدمت کاربران وبسایت کوپن دار، علی اکبر صادقی یکی از هم بنیان گذاران کوپن دار هستم و در این مقاله قصد دارم به شما هدف از خلق این وبسایت رو بیان بکنم.

در بازار امروز آی تی پیدا کردن کالاها و خرید اون ها برای بسیاری از تقاضا کنندگان سخت شده، چرا که الگوریتم های گوگل بر اساس کلمات کلیدی کار میکنه و صفحاتی رو که از لحاظ الگوریتم های اونها دارای کیفیت بالایی هستند رو نمایش میده.

این باعث میشه که وبسایتها و اپلیکیشن هایی که تازه کار خودشون رو شروع کردند با مشکل برای دریافت ورودی روبرو بشن یا اینکه روی کلمات کلیدی هزینه برداری سرمایه گذاری کنند که این کلمات کلیدی برای اونها هیچ صرفه اقتصادی نداره یا اینکه از گوگل کلمه بخرند و به عبارتی دلاری هزینه تبلیغ کنند و ریالی درآمد به دست بیارند که با این قیمت دلار این کار هم منطقی نیست.

کوپن دار خلق شد!

وبسایت دار و اپلیکیشن دار (وبمستر) عزیز ما درون این وبسایت به شما این امکان را میدهیم که با درج کوپن های تخفیف خود بتوانید مشتریانی خوب و وفادار برای وبسایتتان پیدا کنید.

در صورتی که در زمینه همکاری در فروش و ارائه لینک های همکاری در فروش چیزی شبیه به سیستم همکاری در فروش دیجی کالا میتوانید برای مردم اشتغال و درآمد زایی ایجاد کرده و همچنین میزان فروش و درآمد استارتاپ خود را بسیار افزایش بدهید.

لازم به ذکر است که وبسایت کوپن دار درآمد خود را که بخشی از درآمد شما استارتاپ های عزیز است به مردم اختصاص میدهد و شما با استفاده از سامانه‌ی کوپن دار علاوه بر افزایش میزان درآمد وبسایت و اپلیکیشن و یا حتی درآمد شخصی خود میتوانید در افزایش میزان درآمد مردم سهیم شود.

وبسایت کوپن دار از طرفی نیز در امر اشتغال زایی به گونه ای وارد شده است و کاربران میتوانند لینک های همکاری در فروش وبسایت ها و اپلیکیشن ها را درون وبسایت قرار بدهند و از این طریق کسب درآمد کنند.

این وبسایت در سه بستر وبسایت، اکستنشن و اپلیکیشن فعالیت خود را شروع کرده است که این مهم باعث میشود که میزان نرخ تبدیل کلیک مشتریان توسط سیستم کوپن دار در ازای ارائه کالای با کیفیت برای شما استارتاپ عزیز افزایش چشمگیری پیدا کند.

هدف ما ایجاد بستری برای افزایش فروش و درآمد کاربران و کسب و کارهای آی تی است.

برچسب ها: کوپن تخفیف همکاری در فروش وبسایت کوپن دار کوپن داردیدگاه
دیدگاه شما :