دانه هایی که در پنلم قرار دارد برای چیست؟

۱۲/آذر/۱۳۹۹ آموزش کاربران عادی - وبلاگ بدون دیدگاه

با سلام خدمت کاربران وبسایت علی اکبر صادقی یکی از هم بنیان گذارن وبسایت کوپن دار هستم.

در این مقاله قصد دارم علت استفاده از دانه ها را درون پنل کاربر عادی را به شما بیان کنم.

اگر مقاله‌ی درآمد کوپن دار و درآمد از کوپن دار؟! را مطالعه کرده باشین قطعا نحوه درآمد زایی و هدف خلق وبسایت کوپن دار را میدونید.

این وبسایت برای اینکه ۶۰ درصد از درآمد وبسایت ها و اپلیکیشن ها و استارتاپ ها و همچنین قراردادهای همکاری و همچنین لینک های همکاری در فروش را بخواهد به شما بدهد از این تکنولوژی استفاده کرده است.

ما در هر بازه ای از زمان فعالیت وبسایت کوپن دار و بر اساس هزینه هایی که نگه داری این وبسایت و درآمدهایی که این وبسایت برای ما دارد تعداد این دانه ها را برای خرید شما افزایش میدهیم.

شصت درصد کل مبالغی که که در بالا به آن اشاره شد تقسیم بر تعداد کل دانه ها شده و شما نیز به اندازه ی دانه هایی که در پنل خود دارید میتوانید از درآمد خوبی برخوردار شوید.

سعی میکنم با ذکر مثالی الگوریتم فعالیت این سیستم را به شما بهتر بیان کنم:

در ورژن اول فعالیت وبسایت ما تنها ۵۰ دانه برای عرضه درون سایت قرار داده ایم و ۶۰ درصد درآمد وبسایت تنها تقسیم بر ۵۰ دانه میشود و بعد از هر پرداخت به صورت اتوماتیک شصت درصد درآمدها تقسیم بر پنجاه شده و به تعداد دانه های خریداری شده میزان درآمد شما افزایش پیدا میکند.

من در پنل کاربری خودم ۸ دانه خریداری کردم و میتوانم ۱۶ درصد از ۶۰ درآمد وبسایت کوپن دار از طریق (درآمد وبسایت ها و اپلیکیشن ها و استارتاپ ها و همچنین قراردادهای همکاری) برای خود کنم.کلیت استفاده از دانه ها تقسیم درست و عادلانه ۶۰ درصد از درآمد وبسایت برای کسانی است که میخواهند در درآمد وبسایت شریک بشوند میباشد.

وبسایت کوپن دار امیدوار است که بتواند با این قابلیت میزان درآمد ماهیانه شما کاربران عزیز را افزایش خوبی بدهد.

برچسب ها: کوپن دار افزایش درآمد تقسیم درآمد دانهدیدگاه
دیدگاه شما :