خدمات کوپن دار در کمتر از ۱۰ دقیقه!

۱۶/بهمن/۱۳۹۹ وبلاگ بدون دیدگاه

با سلام خدمت کاربران وبسایت کوپن دار، علی اکبر صادقی هستم و در این ویدیو قصد دارم به شما و اهداف خلق وبسایت کوپن دار را بیان کنم.

امیدوارم ویدیو را مشاهده کرده و خدمات وبسایت کوپن دار را درک نمایید، ممنون از شما عزیزان.

در این ویدیو میخواهم خدمات این استارتاپ را معرفی بکنم و بگم که این استارتاپ میتونه چه مشکلاتی رو برای شما عزیزان بر طرف بکند و برای شما عزیزان چه درآمدی رو به ارمغان بیاورد.

افزایش میزان درآمد

با استفاده از روش های مرسوم زیر استارتاپ ها و بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی اقدام به افزایش میزان فروش خودشان میکنند که این کار باعث افزایش چشمگیر میزان درآمدشان میشود.

  1. دسترسی به بازار هدف
  2. دسترسی به مشتری هدف
  3. ترغیب به خرید با استفاده از روش های مختلف
  4. هزینه کردن برای تبلیغات
  5. رقبای زیاد خلق کردن و داشتن برای خود
  6. کیفیت کالا در مقایسه با سایر رقبا
  7. بهینه کردن UI/UX
  8. تغییر استراتژی قیمت گذاری ها
  9. ارائه کوپن تخفیف برای افزایش فروش
  10. ارائه لینک همکاری در فروش

که البته گزینه ی آخری بیشتر در بسترهای کسب و کارهای آی تی مورد استفاده قرار میگیرد.

اشتغالزایی غیر مستقیم

کوپن دار برای بسیاری ایجاد اشتغال کرده و به این صورت که کاربران عزیز میتوانند لینک های همکاری در فروش از وبسایت ها و اپلیکیشن ها دریافت میکنند و این لینک را میتوانند درون پنل استارتاپ قرار بدهند و با استفاده از این لینک ها اقدام به افزایش درآمد خود در صورت خرید مردم بکنید.

دیگر موردی که در ون این سامانه مورد بررسی و طراحی قرار گرفته است این است که کاربران میتوانند با استفاده از خرید دانه اقدام به سهیم شدن در درآمد دیگر استارتاپ ها نمایند و به این صورت که 60 درصد از درآمد فاکتورها روی دانه ها تقسیم شده و در روز 29 هر ماه این درآمد درون پنل دانه داران تقسیم میشود.

لازم به ذکر است که دانه ها بر اساس تعداد و حجم مشخص برای خرید قرار داده شده است و کاربران میتوانند از آنها استفاده کنند.

ذخیره کردن پول

با استفاده از این سیستم میتوانید به صورت پول خود را ذخیره کنید، در حالت اول هنگام خرید از استارتاپ ها میباشد و گام دیگر هنگام خرید از کسب و کارهای فیزیکی میباشد.

یکی از بزرگترین اهداف آینده این کسب و کار ارائه خدمات ما در بازار فیزیکی میباشد.

پنل های کاربری

در سیستم کوپن دار دو پنل اصلی طراحی شده است که یکی برای کاربران عادی و دیگری برای کاربران وبسمتر یا همکاری کنندگان در فروش میباشد.

نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است این است که برای هر برند سیستم کوپن دار تنها یک لینک همکاری در فروش را قبول میکند و در صورتی که شما تمایل به همکاری با ما تحت عنوان همکاری کننده در فروش دارید باید زودتر درون سامانه ثبت نام کرده و لینک همکاری در فروش برند مد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

دانه ها

همانطور که گفتم 60 درصد از درآمد وبسایت ها بر دانه ها با حجم مشخص تقسیم شده و در روز 29 هر ماه کاربران میتوانند با استفاده از دانه ها در درآمد دیگر استارتاپ ها سهیم بشوند.

بسترهای طراحی شده

این سیستم در سه بستر وبسایت و اپلیکیشن و اکستنشن کروم طراحی شده است که این کار باعث میشود که میزان نرخ تبدیل کاربر به مشتری برای استارتاپ ها و همکاری کنندگان در فروش افزایش چشمگیری پیدا کند.

در کلام آخر

کوپن دار بهترین سامانه برای ارائه لینک های همکاری در فروش و کوپن های تخفیف

برچسب ها: کوپن دار copondarدیدگاه
دیدگاه شما :